קבוצת גאון – איכות ותקנים

גאון מייחסת חשיבות עליונה לנושא האיכות, ומשקיעה משאבים רבים לעמידה בדרישות האיכות והבטיחות הנדרשים לעמידת הצינורות בתקנים ובמפרטים.
חברות הבנות עומדות במגוון תקני איכות והסמכה המוענקים על ידי גופים מובילים בארץ ובעולם.

צינורות המזרח התיכון

מערכת אבטחת האיכות של חברת צינורות המזרח התיכון עומדת בדרישות האיכות והוסמכה כמתאימה לדרישות אלו ע"י הגופים המסמיכים הבאים:
עמידה בדרישות התקן IS0 9001 ע"י חברת Lloyds Register Quality Assurance
עמידה בדרישות מכון הדלק האמריקאי A.P.I.
עמידה בדרישות מערכת תו-תקן ישראלי ע"י מכון התקנים הישראלי
כל תהליכי הריתוך נבדקים בעזרת מערכות אולטרה סוניות המשולבות בקו הייצור.
כל הצינורות עוברים בדיקת עמידות ואטימות בלחץ גבוה.
בנוסף נבדקים כל הצינורות המיועדים להולכת דלק וגז בדיקה אולטרה סונית נוספת לאחר שהצינור עמד בבדיקת הלחץ. לצינורות אלה מערכת מעקב ממוחשבת המתעדת את כל שלבי הייצור ובדיקת האיכות של כל צינור וצינור.

הכוכב

השימוש בטכנולוגיות חדשניות החל בעיבוד השבבי, ההרכבה, הצביעה בתנור, טכניקות הציפוי הייחודיות וציוד בדיקה מהמתקדמים בתחום, מאפשרים ללקוחות החברה ליהנות מפתרונות אמינים ומקיפים המותאמים לעמידה גם בסביבת עבודה קיצונית.
טכנולוגיית הגיפור הייחודית, בה מטמיעים את הגומי לגוף המגוף, תוך שימוש מבוקר בחום ובלחץ, מאפשרת ייצור של מגופים עמידים בעלי אורך חיים גדול מהמקובל.
כל מוצרי הכוכב מיוצרים תחת פיקוח של מכון התקנים הישראלי (מתי) ומותאמים לתקנים הבינלאומיים מהמחמירים ביותר (NSF, UL, FM, ISO, GOST)

מדי ורד

מדי ורד שוקדת על פיתוח וייצור מוצרים איכותיים ואמינים. במתקני הייצור של חברת הבת, מדי ורד, מתקיים תהליך ייצור מתקדם המבוקר באופן שוטף על ידי מחלקת הבטחת האיכות בחברה.
החברה אוחזת בתקנים והסמכות מוכרים בתחומה:

במדי ורד פועלת מעבדת כיול למדי מים ברישיון מטעם רשות המים בישראל, ובה מערך מבדקות חדשני לכיול מדי מים מכל הסוגים, בגדלים 1/2"-8".

שגיב

מפעל שגיב פועל על פי תקן ISO 9001:2015. האיכות מוטמעת בכל אחד משלבי היצור. מערכת היצור של המפעל מושתתת על קובץ נהלים מסודר המתעדכן מעת לעת ועוסק בכל שלבי היצור מאיכות חומר הגלם ועד הגעת המשלוח ללקוח.
צוות אבטחת האיכות של החברה מצוייד במיטב הטכנולוגיה ופועל בשיטות MIL STANDARD תובעניות כדי לשמור על המוניטין שרכש המפעל בנושא האיכות.
בין תקני האיכות לפיהם מוסמך ופועל המפעל:
DIN | BSI | ISI | UL | ISO9001:2015
המפעל פועל על פי הנחיות השמירה על איכות הסביבה המוגדרות בתקנים מתאימים.

פלסים פלגל

במפעל פלסים מערכת ניהול איכות מוסמכת לפי תקן ISO 9001:2015. במקביל מוצרי החברה עומדים באישורים הרלבנטיים ממכוני תקינה בינלאומיים וכמעט כולם רשאים לשאת תו תקן ישראלי (הן המוצרים המיוצרים במפעל פלסים והן המיובאים).
במפעל פלסים מעבדה מתקדמת לבקרת איכות אשר מפקחת על תהליך הייצור לכל אורך הדרך. החל מבדיקות קפדניות ומחמירות לחומרי הגלם, דרך מעקב אחר קווי הייצור בפעולה, וכלה בבקרת איכות טרם האספקה.
על האיכות הגבוהה של צינורות פלסים ניתן ללמוד בין השאר מכך שהחברה זוכה כמעט מדי שנה בדירוג הגבוה ביותר של תו ה"התמדה על חתירה לאיכות המוצר" מטעם מכון התקנים הישראלי.
מוצרי חברת פלגל מוסמכים גם הם בהסמכות הבאות:
גלפלקס – היתר מכון התקנים
פקסליין תקן מערכת YOW-DS- היתר מכון התקנים
תעלות חשמל – היתר מכון התקנים
מובילית – היתר מכון התקנים
פקסליין תקן מערכת NTM- היתר מכון התקנים
פקסליין תקן מערכת NTM- היתר מכון התקנים
תקן FM למערכות גלנור
תקן UL למערכות גלנור