גאון. הקבוצה המובילה במערכות הולכה בישראל

גאון – הקבוצה המובילה בתחום תשתיות ההולכה בישראל. לקבוצה עשרות שנים של ידע מצטבר מלווה בפיתוח מתקדם, והיא פועלת בהתאם לסטנדרטים הגבוהים ביותר של איכות. גאון מציעה סל מוצרים רחב ואיכותי למגוון רחב של יישומים ופתרונות.
חברות הבנות של הקבוצה עושות שימוש אפקטיבי בטכנולוגיות מתקדמות ומשתפות פעולה בפרויקטים מורכבים.

תחומי פעילות

הולכת מים
טיפול בשפכים
דלק וגז
תעשיה וכיבוי אש
התפלה
מערכות קר"מ

פתרונות רחבים ומגוונים

מוצרי הקבוצה כוללים: צנרת פלדה ייחודית, צנרת פלסטיק למגוון רחב של אפליקציות וגדלים, מגופים , ברזים כדוריים, מערכות מדידת מים ועוד.

פרויקטים ויזמות

קבוצת גאון נמצאת בחזית הפתרונות לפרויקטים מורכבים, המערבים תחומים מקצועיים רבים ובמודלים כלכליים מגוונים: BOT, BOOT, BOO ועוד. הקבוצה מביאה עימה ניסיון של עשרות שנים במאות פרויקטים, והיא הפרטנר המושלם לשיתופי פעולה בפרויקטים ויזמות.

מובילות ואיתנות

הניסיון והאיתנות הפיננסית של הקבוצה, מאפשרים לגאון להוביל ולשתף פעולה במגוון רחב של פרויקטים בסדרי גודל שונים ובכלל זה מגה פרויקטים, בצורה מדויקת ומוצלחת, תוך מתן פתרון משולב ומותאם עבור כל פרויקט ובשיתוף פעולה עם חברות יצרניות מובילות במשק - יתרון המבטיח תשואה מקסימלית ללקוח.

חטיבות הקבוצה

החזון

להוביל את תחום תשתיות הזורמים בארץ ובעולם באמצעות פתרונות, שירותים ומוצרים מתקדמים וחדשניים תוך מתן ערך מוסף לקהל לקוחותינו

שומרים על העולם

קבוצת גאון חרטה על דגלה את נושא האיכות בכלל ואיכות הסביבה בפרט, ופועלת ללא לאות לשמירה על איכות המוצרים, איכות הסביבה ובטיחות עובדיה.
מפעלה החדש של הקבוצה בנאות חובב נבנה בקפידה רבה על פי מודלים של מפעלים מהמתקדמים בעולם, מאפשר חדשנות נרחבת בפיתוח ובייצור, ועובד בהתאם לסטנדרטים הקשוחים ביותר של שמירה על איכות הסביבה.

חברות הקבוצה

צינורות המזרח התיכון
צנרת מתכת
יצרנית צינורות הפלדה הגדולה והמובילה בישראל מאז 1951, ספק מוביל לחברת מקורות, קוטר מקסימלי עד "120.
למידע נוסף
הכוכב
מגופים
החברה המובילה בייצור מגופים לתחום ההולכה בישראל משנת 1963 וידועה בעיקר בזכות עמידות ואמינות מוצריה. הכוכב הינה יצרנית מגופי הפרפר הצנטריים הגדולים ביותר המיוצרים בישראל - עד "64.
למידע נוסף
פלסים פלגל
צנרת פלסטיק
עם 60 שנות ניסיון, יצרנית צינורות הפלסטיק הגדולה בישראל מתמחה בפיתוח, ייצור ושיווק צנרת פלסטיק מחומרים וקטרים שונים, למגוון שימושים ובאיכות הגבוהה ביותר עם מגוון רחב של צינורות בטווח קטרים רחב - עד 2400 מ"מ.
למידע נוסף
שגיב
ברזים כדוריים
החברה שנוסדה ב 1971, הינה המובילה בישראל ביצור ויצוא ברזים כדוריים ואביזרים, הידועים באמינותם הבלתי מתפשרת ועומדים בשורה ארוכה של תקנים בין לאומיים. החברה מספקת פתרונות מגוונים לתחומים הבאים: מים, גז, דלק ושמן.
למידע נוסף
מדי ורד
ייצור ושיווק מערכות קר"מ
חברת הפיתוח של קבוצת גאון. מפתחת מערכות שליטה ובקרה AMI/AMR מתקדמות לתחום מניית המים, טכנולוגיות שידור נתונים לטווחים גדולים במיוחד, ומגוון פתרונות חומרה/ תוכנה נוספים.
למידע נוסף
גאון טכנולוגיות
פיתוח מערכות קר"מ
חברת הפיתוח של קבוצת גאון. מפתחת מערכות שליטה ובקרה AMI/AMR מתקדמות לתחום מניית המים, טכנולוגיות שידור נתונים לטווחים גדולים במיוחד, ומגוון פתרונות חומרה/ תוכנה נוספים.
למידע נוסף
תשתיות הדרום
שיווק מוצרים לפרויקטי תשתית
פתרונות כוללים לתחום ההולכה, התשתיות והבניין
למידע נוסף
נחמני
קידוחים אופקיים
החברה המובילה בישראל בתחום הקידוחים האופקיים לתשתיות באזור בו לא ניתן לבצע חפירה כגון: מתחת לאזור בנוי ומיושב, צירי תנועה, רכבות, תשתיות קיימות ועוד
למידע נוסף
GWS
תשתיות ויזמות
ביצוע תשתיות בתחום המים, ביוב וגז
למידע נוסף
גילוון
שירותי גילוון
מספקת שרותי גילוון איכותיים בטבילה עבור מוצרים עד 12 מטר
למידע נוסף
palyam
שיווק מוצרים
שיווק מוצרי אינסטלציה, גינון, השקיה ומוצרי חשמל
למידע נוסף