כל סוג תקשורת. כל מד. כל אפליקציה.

מדי ורד מייצרת ומשווקת מערכת קר"מ פתוחה וגמישה למדידת מים בטכנולוגיות מתקדמות שפותחו ע"י גאון טכנולוגיות.

כל סוג תקשורת. כל מד. כל אפליקציה.

גמישות מקסימלית

המערכת מבוססת על מערכת התקשורת connect לטווחים גדולים במיוחד, ומערכת CityCom לשליטה, ניהול ובקרה של מערכות מדידת מים. הטכנולוגיה מאפשרת חיבור של כמעט כל מערכות המנייה הקיימות בשוק כיום ומגוון רחב של סוגי התקשורת למערכת ניהול אחת, ובכך מאפשרת לתאגידי המים גמישות מקסימלית בתכנון מערך מניית המים.

ציוד מתקדם

החברה הינה הנציגה בישראל של חברת Sensus, ענקית המדידה והבקרה, המספקת ציוד מתקדם ומדים ברמת דיוק R-1000 וכן של מערכת Pure המהפכנית של חברת Xylem ו- Diehl.
פתרונות מתקדמים לתאגידי מים ולחברות מים מקומיות
פתרונות מתקדמים למפעלי תעשיה
תמיכה במגוון רחב של פלטפורמות תקשורת

האנשים שעושים את ההבדל

צוות מדי ורד כולל מומחים בתחומם, מהנדסי מים, מנהלי פרויקטים, אנשי תעשיה וניהול, מהנדסי איכות, אנשי תפעול וייצור, אנשי תוכנה, צוותי שטח ותחזוקת שדה – כולם מהשורה הראשונה בתחום מדידות המים, הפועלים יחד כתף אל כתף עם הלקוחות.

איכות בלתי מתפשרת

מדי ורד שוקדת על פיתוח וייצור מוצרים איכותיים ואמינים. במתקני הייצור מתקיים תהליך ייצור מתקדם המבוקר באופן שוטף על ידי מחלקת הבטחת האיכות בחברה החברה אוחזת בתקנים והסמכות מוכרים בתחומה:

במדי ורד פועלת מעבדת כיול למדי מים ברישיון מטעם רשות המים בישראל, ובה מערך מבדקות חדשני לכיול מדי מים מכל הסוגים, בגדלים 1/2"-8".

מערכות החברה

מערכת תקשורת CONNECT
לפרטים נוספים +
סגור -
לפרטים טכניים באתר החברה

CONNECT הינה מערכת תקשורת למערכות AMI/AMR מתקדמת. אותה פיתחה גאון טכנולוגיות המאפשרת טווח שידור גדול במיוחד של עד 5 ק"מ ופריסת תשתית מהירה ופשוטה באופן משמעותי מהפתרונות הקיימים כיום בשוק.

מערכת שליטה ובקרה CityCom
לפרטים נוספים +
סגור -
לפרטים טכניים באתר החברה

CityCom, מערכת ייחודית לשליטה, ניהול ובקרה של מערכות מים המאפשרת חיבור של כמעט כל מערכות המנייה הקיימות בשוק כיום ומגוון רחב של סוגי התקשורת למערכת ניהול אחת. תכונה זו מאפשרת לתאגידי המים לתכנן בצורה גמישה את מערך מניית המים תוך שימוש במערכות קיימות וחדשות ושילובן תחת מערכת ניהול ובקרה אחת.

מדי מים חכמים
לפרטים נוספים +
סגור -
לפרטים טכניים באתר החברה

מדי מים מתקדמים ביותר מתוצרת מדי ורד שפותחו בגאון טכנולוגיות הפועלים תחת טכנולוגיית Connect וכן מדי המים iPERL מתוצרת SENSUS העולמית בעלי יחס מדידה R800.

 

חיישנים
לפרטים נוספים +
סגור -
לפרטים טכניים באתר החברה

מגוון חיישנים מתקדמים כגון: מד מפלס מים אולטראסוני, מד לחץ משדר למדידת נוזלים, גזים ואדים ועוד.