פיתוח מערכות תוכנה וחומרה מתקדמות

גאון טכנולוגיות מפתחת מערכות תקשורת, תוכנות שליטה ובקרה, מדי מים משדרים ומגוון ממשקים וטכנולוגיות משלימות בכדי ליצור את מערכת הקר"מ המתקדמת בשוק.

החברה שמה לה למטרה ליצור אפשרויות בלתי מוגבלות לתאגידי המים בבחירת הציוד ושימוש בציוד קיים. הממשק הפתוח שפותח והתממשקות למדי מים משדרים ממערכות אחרות, פותחים את האפשרות לבחירת הציוד המתאים ביותר תוך חסכון כספי משמעותי.

צוות הפיתוח של גאון טכנולוגיות כולל צוותים לפיתוח מערכות תוכנה ומערכות חומרה. שיתוף הפעולה הצמוד של מנהלי צוותי הפיתוח עם צוותי ההקמה של מדי ורד מבטיח פיתוח רציף ובעיקר תגובה מהירה לצרכי השוק והלקוחות.

פיתוח מערכות תוכנה וחומרה מתקדמות

תחומי פיתוח

מדי מים משדרים
תוכנה / חומרה

טכנולוגיות תקשורת
תוכנה / חומרה

מערכות שליטה ובקרה

ממשקי תקשורת

פיתוחים מרכזיים

מערך התקשורת Connect

מערכת תקשורת מתקדמת למוני המים מבוססת טכנולוגיה ייחודית, מאפשרת טווח שידור גדול במיוחד של 5 ק"מ ויותר. המערכת מאפשרת פריסת תשתית מהירה ופשוטה באופן משמעותי מהפתרונות הקיימים כיום בשוק, וכמובן איסוף נתוני צריכה אמין ביותר.

מוני מים משדרים

פיתוח מלא של מוני מים משדרים התומכים במערכת התקשורת Connect בעלי ביצועים מעולים ואמינות יוצאת דופן. צוות הפיתוח מבצע אינטגרציה מלאה למגוון מוני מים מובילים בשוק, בכדי לספק לתאגידי המים כלים נוספים בשיקולי בחירת המערכת.

מערכת שליטה ובקרה ב CITYCOM

CityCom מערכת ייחודית לשליטה, ניהול ובקרה של מערכות מים אותה פיתחה גאון טכנולוגיות, מאפשרת חיבור של כמעט כל מערכות המנייה הקיימות בשוק כיום ומגוון רחב של סוגי תקשורת למערכת ניהול אחת. המערכת מציעה שליטה נוחה וברורה על מערך המניה, דו"חות, אנליטיקה ועוד.

ממשקי תקשורת

צוות הפיתוח שוקד על פיתוח ממשקי תקשורת למערכות המובילות בשוק בכדי לספק גמישות מקסימלית בשימוש בציוד קיים ומערכות מובילות בשוק.